Brno


Sdílejte:

Provoz půjčovny pro rok 2016 byl ukončen. Zahájení nové sezóny očekávejte na jaře 2017.

Objevte krásu Moravského krasu a okolí Brna na elektrokole či elektroskútru! Poddejte se perle evropského významu, kterou pro vás příroda šlechtí již 360 milionů let!

Díky elektrokolům a elektroskútrům zažijte cesty Moravským krasem naplno, projedete nejkrásnější údolí, která jsou jiným vozidlům nepřístupná, vydáte se po stopách dávných civilizací mezi tajemné skály a propadání řek a dostanete se snadno ke všem zpřístupněným jeskyním v okolí Brna.

 

Tipy na výlety

1. Srdcem Moravského krasu (nenáročná rodinná)
Od Skalního mlýna kolem punkevních jeskyní, pustým žlebem k penzionu Broušek, následně s možností návštěvy Šošůvky a Holštejna, přes Ostrov u Macochy a jeskyni Balcarka, návštěvou Macochy Suchým žlebem zpět.

2. Terénem Moravského krasu (střední obtížnost)
Od Kateřinské jeskyně Suchým žlebem k propasti Macocha, následně přes Vilémovice do Jedovnic k Olšovci, volba sjezdu jednoho ze 3 singletracků, kolem větrných mlýnů přes Rudické propadání a Starohraběcí huť zpět k Punkvě.
 
3. Krasem na elektroskútru
Vranov u Brna, Adamov, Josefovským údolím do Rudic k propadání, možnost návštěvy Macochy, dále Jedovnice s posezením u Olšovce, Křtiny se Santiniho barokním chrámem, přes Babice a údolím Svitavy zpět do Brna.

Podívejte se na video E-půjčovny Brno

Témata:
Sdílejte:

Doporučujeme

Brno

Startuje 9. ročník soutěže E.ON Energy Globe

Oceňujeme ty nejlepší ekologické, energeticky úsporné a inovativní projekty a nápady.