Brno


Sdílejte:

Objevte krásu Moravského krasu a okolí Brna na elektrokole či elektroskútru! Poddejte se perle evropského významu, kterou pro vás příroda šlechtí již 360 milionů let!

Díky elektrokolům a elektroskútrům zažijte cesty Moravským krasem naplno, projedete nejkrásnější údolí, která jsou jiným vozidlům nepřístupná, vydáte se po stopách dávných civilizací mezi tajemné skály a propadání řek a dostanete se snadno ke všem zpřístupněným jeskyním v okolí Brna.

E-kola a e-skútry si můžete půjčit v největším centru pro elektromobilitu, situovaným na severu Brna hned u hranice Moravského krasu.

  • K dispozici je přes 20 modelů elektrokol a elektroskútry.
  • Pro skupiny je zajištěna doprava elektrokol a jejich svoz.
  • Možnost dobíjení u smluvených partnerů na doporučených trasách (Hotel Skalní mlýn, Sloup  penzion Broušek, Ostrov – Staré časy, Jedovnice – Barachov, Lažánky  restaurace).

Tipy na výlety

1. Srdcem Moravského krasu (nenáročná rodinná)
Od Skalního mlýna kolem punkevních jeskyní, pustým žlebem k penzionu Broušek, následně s možností návštěvy Šošůvky a Holštejna, přes Ostrov u Macochy a jeskyni Balcarka, návštěvou Macochy Suchým žlebem zpět.

2. Terénem Moravského krasu (střední obtížnost)
Od Kateřinské jeskyně Suchým žlebem k propasti Macocha, následně přes Vilémovice do Jedovnic k Olšovci, volba sjezdu jednoho ze 3 singletracků, kolem větrných mlýnů přes Rudické propadání a Starohraběcí huť zpět k Punkvě.
 
3. Krasem na elektroskútru
Vranov u Brna, Adamov, Josefovským údolím do Rudic k propadání, možnost návštěvy Macochy, dále Jedovnice s posezením u Olšovce, Křtiny se Santiniho barokním chrámem, přes Babice a údolím Svitavy zpět do Brna.

Podívejte se na video E-půjčovny Brno

 

Půjčovna

Svět elektrokol.cz
Palackého třída 164
612 00 Brno
tel. 733 320 758
prodejna@svetelektrokol.cz
www.svet-elektrokol.cz  

Zákazníkům společnosti E.ON přinášíme v této půjčovně slevu 30 % na půjčení e-skútru a 15 % na půjčení e-kola. Nabídka platí pro stávající zákazníky po předložení voucheru, který si stáhnou zde, nebo po vyplnění formuláře v půjčovně.

Témata:
Sdílejte:

Doporučujeme

Brno

Soutěž o 20x2 vstupenky na veletrh Sport Life 2016

4. - 6.11. se v Brně koná mezinárodní veletrh Sport Life. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete se na Sport Life podívat zadarmo. Soutěž končí 25.10.