České Budějovice

Půjčovna elektrokol, elektroskútrů a elektrokoloběžek

CYKLO EXTRA
Husova tř. 685/17, České Budějovice 2
tel: 385 344 247, info@cykloextra.cz

Tip! Zákazníci E.ON mohou využít slevu na zapůjčení elektrokol ve výši 10% a slevu 30% na zapůjčení elektrokoloběžek a elektroskútrů. Slevu je možné získat předložením slevového voucherů přímo na půjčovně. Slevový voucher lze získat v zákaznického programu E.ON Bonus zde.

Vypůjčit si můžete Elektrokola CUBE s agregátem a baterií Bosch. Dojezd až 120 km. Elektrokoloběžky s dojezdem 20 km a novinku elektroskútry s dojezdem až 60 km na jedno nabití.

Doporučené trasy

Na elektrokoloběžce se můžete vydat po cyklostezce okolo řeky na Hlubokou nad Vltavou. Zde si užít prohlídku města a zámku. Při cestě zpět neminete zoologickou zahradu, která je nejlepší v jižních Čechách. Na elektrokole si můžete udělat výlet do kláštera ve Zlaté Koruně, na zříceninu hradu Dívčí Kámen, do barokních Holašovic na slavnosti, na Kleť do Blanského lesa. Celodenní výlet můžete absolvovat do Trocnova, do rodiště Jana Žižky nebo do Borovan na Borůvkobraní.

Na elektroskútru Vás cesta zavede do Vodňan, nebo na expozici loutek do zámku Kratochvíle. Dojedete i do Českého Krumlova na zámek, nebo do Třeboně k rybníku Svět.

Informační brožura a ceník půjčovny je k dispozici ke stažení zde.

Podívejte se na video z E-Půjčovny České Budějovice

Témata:

Doporučujeme

České Budějovice