Pasohlávky


Sdílejte:

Poznávejte krásy rekreační oblasti Pasohlávky, Mikulovska a Lednicko-valtického areálu pohodlně, svobodně a bez námahy. A přitom pomáhejte přírodě…

Využijte půjčovnu elektrokol a elektroskútrů v kempu Merkur Pasohlávky.

Dobít energii na vaší vyhlídkové trase pak můžete v hotelu Pavlov v Pavlově nebo v lokalitě Jáňův Dvůr v Novém Přerově, kde kromě poctivé domácí kuchyně najdete i místní produkty.

Zážitek z projížďky kolem Novomlýnských nádrží, Pálavy, podél malebných vinic a po vinařských stezkách vám zpříjemníme nově vydanou mapou regionu s přehledem tras a turistických zajímavostí.

Půjčovna

Autokemp Merkur Pasohlávky
691 22 Pasohlávky
tel. 519 427 714, 519 427 751
kemp@pasohlavky.cz
www.kemp-merkur.cz

Podívejte se na video z E-půjčovny Pasohlávky

Zákazníkům E.ON přinášíme slevu 30 % na půjčení e-skútru a 10 % na půjčení e-kola. Nabídka platí pro stávající zákazníky po předložení voucheru, který si stáhnou zde, nebo po vyplnění formuláře v jedné z půjčoven.

Všichni zákazníci společnosti E.ON mohou také využít  zvýhodněnou nabídku na ubytování 6+1 noc zdarma* přímo v kempu Merkur.

*Při zaplacení sedmidenního pobytu v karavanu nebo ve stanu bude sedmá noc zdarma. Rekreační poplatek obci je nutné uhradit i za noc zdarma, platí pouze osoby starší 18 let, poplatek je ve výši 15 Kč/den.

 

Témata:
Sdílejte:

Doporučujeme

Pasohlávky

Jak dosáhnout největších úspor za energie?

E.ON Rádce vám rád poradí, jak na to.