Bítov a Znojmo

Poznávejte krásy Vranovské přehrady, historické památky, neopakovatelnou přírodu Národního parku Podyjí nebo nově objevované „energo zážitky“ Vodní elektrárny Vranov. Také vás zavedeme do nejmenšího rakouského městečka Hardegg i malebných sklepních uliček Znojemska. Vyjeďte na elektrokole nebo elektroskútru  za nevšedními zážitky, a díky naší síti půjčoven a nabíjecích stanic budou vaše možnosti téměř neomezené.

Půjčovna elektrokol a elektroskútrů Hotel Bítov

Půjčovna mimo provoz.
Hotel Bítov
Bítov 87
Tel.: 723 375 156
info@vranovagency.cz
www.naplnyproud.cz

Půjčovna elektrokol a elektroskútrů Znojmo

Půjčovna mimo provoz.
Znojmo - Horní náměstí
Tel.: 723 375 156
www.naplnyproud.cz

Hotel Happy Star
Hnanice 111, Znojmo
tel.: 515 210 360
www.hotelhappystar.cz

Hotel Lahofer
Veselá1 49/13, Znojmo
tel.: 515 220 323
www.hotel-lahofer.cz

Tematické okruhy
Připravili jsme tematické okruhy, které vám nabídnou to nejzajímavější a nejatraktivnější co tento kraj nabízí. Můžete si tak zapůjčit elektrokola a elektroskútry a na různých místech si je dobíjet v dobíjecích stanicích umístěných podél tratí u našich partnerů.

Doporučené trasy

Znojemská vinařská podoblast (cca 40km)
Trasou „Mezi vinicemi“Vás provedeme zajímavými místy Znojemské vinařské podoblasti, která je známa svou různorodostí, velkým množstvím jak malých, tak i větších vinařství se širokou paletou nabízených vín.

Napříč Vranovskem Znojemskem,částí Dolního Rakouska (cca 45km)
Při svém putování můžete poznávat jak okolí Vranovské přehrady, tak krásy a rozmanitost nejmladšího národního parku v české republice - NP Podyjí. Zajímavé budou jistě i nově objevované.energo zážitky“ v podobě návštěvy Vodní elektrárny Vranov.Seznámíte se s historií Malé vodní elektrárny Vranov 2 a sami si můžete prohlédnout i MVE 3 umístěnou v náhonu přímo v centru Vranova nad Dyjí.Zavedeme Vás i do kraje našich sousedů. V malebné kavárničce u řeky v nejmenším rakouském městečku Hardegg můžete využít bonusový program a dát si pravou vídeňskou kávu nebo originální vídeňský řízek. Neochudíme Vás ani o malebné město Znojmo, oplývající mnoha krásami, kde si během dobíjení e·kola nebo e·skútru, mužete prohlédnout historické části Znojma nebo použít.bonusového partnera“ a občerstvit se na další cestu. Milovníci historie pak jistě ocení, že mohou dobíjet svá kola či skútry na zámku ve Vranově nebo na hradě Bítov.

Podívejte se na video z E-půjčovny

Témata:

Doporučujeme

Bítov a Znojmo