Camp Bítov Horka a Znojmo


Sdílejte:

Poznávejte krásy Vranovské přehrady, historické památky, neopakovatelnou přírodu Národního parku Podyjí nebo nově bjevované „energo zážitky“ Vodní elektrárny Vranov. Také vás zavedeme do nejmenšího rakouského městečka Hardegg i malebných sklepních uliček Znojemska.Vyjeďte na elektrokole, elektroskútru nebo elektročlunem za nevšedními zážitky, a díky naší síti půjčoven a dobíjecích stanic budou vaše možnosti téměř neomezené.

Půjčovna elektrokol a elektroskútrů Camp Bítov Horka

otevřeno: červen-září
Tel.: 723 375 156, info@vranovagency.cz

Půjčovna elektrokol a elektroskútrů Znojmo

otevřeno: červen-říjen
Znojmo - Horní náměstí
Tel.: 723 375156, www.naplnyproud.cz

Hotel Happy Star
Hnanice 111, Znojmo
tel. : 515 210 360, www.hotelhappystar.cz

Hotel Lahofer
Veselá1 49/13, Znojmo
tel. : 515 220 323, www.hotel-lahofer.cz

Půjčovny elektrolodí

otevřeno: červenec-srpen
Vranovská přehrada – Zátoka Bítov Horka
Tel.: 776 667 633, standa@gamasvar .cz
Vranovská přehrada – Hráz (most na pláž)
Tel.: 720 271 833, standa@gamasvar.cz, www.naplnyproud.cz

 

Tematické okruhy
Připravili jsme tematické okruhy, které vám nabídnou to nejzajímavější a nejatraktivnější co tento kraj nabízí. Můžete si tak zapůjčit elektrokola a elektroskútry a na různých místech si je dobíjet v dobíjecích stanicích umístěných podél tratí u našich partnerů.

 

Elektrolodě s bonusem
Tento program můžete využít i v případě zapůjčení elektrolodí ve dvou půjčovnách na Vranovské přehradě. Mysleli jsme i na vaše děti, pro které je u některých našich partnerů připraven bonus v podobě lahodné zmrzliny.

Doporučené trasy

Znojemská vinařská podoblast (cca 40km)
Trasou „Mezi vinicemi“Vás provedeme zajímavými místy Znojemské vinařské podoblasti, která je známa svou různorodostí, velkým množstvím jak malých, tak i větších vinařství se širokou paletou nabízených vín.

Napříč Vranovskem Znojemskem,částí Dolního Rakouska (cca 45km)
Při svém putování můžete poznávat jak okolí Vranovské přehrady, tak krásy a rozmanitost nejmladšího národního parku v české republice - NP Podyjí. Zajímavé budou jistě i nově objevované.energo zážitky“ v podobě návštěvy Vodní elektrárny Vranov.Seznámíte se s historií Malé vodní elektrárny Vranov 2 a sami si můžete prohlédnout i MVE 3 umístěnou v náhonu přímo v centru Vranova nad Dyjí.Zavedeme Vás i do kraje našich sousedů. V malebné kavárničce u řeky v nejmenším rakouském městečku Hardegg můžete využít bonusový program a dát si pravou vídeňskou kávu nebo originální vídeňský řízek. Neochudíme Vás ani o malebné město Znojmo, oplývající mnoha krásami, kde si během dobíjení e·kola nebo e·skútru, mužete prohlédnout historické části Znojma nebo použít.bonusového partnera“ a občerstvit se na další cestu. Milovníci historie pak jistě ocení, že mohou dobíjet svá kola či skútry na zámku ve Vranově nebo na hradě Bítov.

Podívejte se na video z E-půjčovny Vranov

Témata:
Sdílejte:

Doporučujeme

Camp Bítov Horka a Znojmo

Jak dosáhnout největších úspor za energie?

E.ON Rádce vám rád poradí, jak na to.