Vysočina


Sdílejte:

Už jste slyšeli o místě, kde se setkávají vysoké kopce, hluboké lesy, rozlehlé louky a rybníky? Kde se potoky zařezávají do údolí a cesty jsou lemované stromovými alejemi? Kde na vás čekají památky UNESCO, historická města a netradiční muzea? Tak to je Vysočina.

Půjčte si od nás elektroskútr nebo elektrokoloběžku a poznejte srdce Českomoravské vrchoviny nevšedně, zato však s respektem k přírodě a našemu okolí. Pečlivě naplánované trasy vás provedou jedinečnými místy a váš pobyt na Vysočině naplní nezapomenutelnými zážitky.

Hlavní půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek je ve Žďáře nad Sázavou v Penzionu V Kapli.

Umístění půjčovny zaručuje bohaté sportovní, přírodní a kulturní vyžití. Památka UNESCO  Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře je od penzionu vzdálený 10 minut. Hned za penzionem se můžete projít naučnou stezkou Evropsky významné přírodní lokality Louky u Černého lesa nebo sportovně vyžít v nově zrekonstruovaném volnočasovém areálu Pilák.

Podívejte se  na video z E-půjčovny Vysočina

 

Půjčovna

Penzion V Kapli
Santiniho 64
591 02 Žďár nad Sázavou
tel. 702 069 354
info@e-vysocina.info
www.e-vysocina.info
Facebook: E-Vysočina

V půjčovně mají zákazníci společnosti E.ON nárok na slevu při zapůjčení e-skútru, e-koloběžky a v červenci také elektromobilu. Stačí předložit voucher, který si stáhnete zde.

Témata:
Sdílejte:

Doporučujeme

Vysočina

Jak dosáhnout největších úspor za energie?

E.ON Rádce vám rád poradí, jak na to.